Grafik / DTP operátor - Národní muzeum
EnglishFacebookTwitter

Volná místa

Volná místa (13.1.2016-31.1.2016)

Grafik / DTP operátor

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Národní muzeum vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v marketingovém oddělení (částečný úvazek 0,8 - zástup za mateřskou dovolenou) na pozici:

grafik / DTP operátor
muž i žena

Místo výkonu práce:
Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1

Termín předpokládaného nástupu:
duben 2016

Požadavky pro výkon práce:
- dobrá znalost Adobe programů Indesign (80%),Photoshop (15%), Illustrator (5%), zkušenost práce s Apple výhodou
- znalost přípravy tiskových podkladů, např. pro vizitky, letáky, plakáty, billboardy atp.
- základní znalosti typografie
- dokončené SŠ vzdělání, zaměření na grafiku výhodou
- zkušenosti v DTP a grafickém studiu a s polygrafickou výrobou výhodou
- bezúhonnost

Pracovní náplň:
- návrh, tvorba a úprava grafické stránky tiskovin a elektronických dokumentů pomocí grafických a zlomových programů Adobe
- úprava obrazových předloh a fotografií v elektronické podobě, provádění retuší, výřezů a elektronických montáží
- práce s vektorovou grafikou – tvorba nových i úprava stávajících dokumentů
- úprava dokumentů dle dodaných grafických návrhů (rozpracování do dalších formátů – inzerce, DL letáky, propagační materiály různých rozměrů)
- aktualizace stávajících již vysazených dokumentů (např. pravidelné bulletiny, šablony informačních cedulí atp.)
- komunikace s dodavateli (tiskárny, externí grafická studia) a dalšími spolupracujícími institucemi

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou
- zázemí významné kulturní instituce se sídlem v centru Prahy
- přátelské a profesionální prostředí
- zajímavou a kreativní práci ve státní instituci
- vhodné pro matky po/na mateřské dovolené a absolventy

Odměňování:
Platová třída 12 dle platných platových tarifů (zákon 130/2009 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění nařízení vlády č. 74/2009 Sb.)

Způsob zpracování přihlášky:
• jméno, příjmení
• datum a místo narození
• místo trvalého pobytu
• kontaktní spojení

K přihlášce uchazeč připojí:
• profesní životopis (údaje o dosavadních zaměstnáních, odborné znalosti a dovednosti)
• portfolio realizovaných grafických prací nejlépe se zaměřením na propagační grafiku

Termín pro podání přihlášky:
31. 1. 2016

Kontaktní osoba:
Mgr. Magdaléna Kroupová, magdalena_kroupova@nm.cz, 224 497 178
Vedoucí oddělení marketingu, Národní muzeum, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1.
Předmět e-mailu označte slovy „VŘ – grafik“.

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Při případném osobním jednání požadujeme doložení profesního životopisu (osobní odd., tel: 224 497 204, úřední hodiny 8-11 denně).

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Zobrazit výpis článků

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Gadgets       Webové stránky: NETservis s.r.o.     Zřizovatel: Zřizovatel