EnglishFacebookTwitterInstagram

Volná místa

Volná místa (19.12.2017-7.1.2018)

Dokumentátor

Národní muzeum – Oddělení vědeckého tajemníka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Místo výkonu práce: Praha 1, Vinohradská 1, 110 00 – Nová budova Národního muzea

Nástup: únor 2018 (osobní pohovory budou probíhat začátkem ledna 2018)

Požadavky pro výkon práce:
· SŠ (s praxí) nebo VŠ (vhodné i pro absolventy)
· výborná znalost MS Office
· znalost AJ (další jazyky výhodou)
· samostatnost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
· důsledné, svědomité a pečlivé plnění zadaných úkolů
· spolehlivost a loajalita
· schopnost analytického a systematického myšlení
· pozitivní vztah k muzejnictví, kulturnímu dědictví ČR
· trestní bezúhonnost
· praxe v oblasti projektového řízení výhodou
· praxe v oblasti administrativy ve státní správě výhodou
· povědomí o oblasti výzkumu a vývoje v ČR

Pracovní náplň:
· organizační a administrativní podpora oddělení vědeckého tajemníka, příprava formálních podkladů k výběrovým řízením, organizace schůzek, podpora při seminářích a jednáních
· administrativní podpora v oblasti projektového managementu, příprava formálních podkladů k projektovým žádostem
· účast na poradách a zasedáních, zápisy z porad, příprava materiálů na porady
· administrativní podpora v otázkách koordinace a hodnocení VaV v NM

Nabízíme:
· pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce
· zázemí stabilní významné kulturní instituce
· možnost získat zkušenosti s oblastí financování vědy i v evropském kontextu, projektového managementu, strategie VaV
· kancelář na prominentním místě v centru Prahy
· možnost dalšího osobního růstu
· pět týdnů dovolené, 2x sick day, stravenky

Kontakt: RNDr. Jiří Frank, Ph.D., vědecký tajemník NM, Praha 1, Vinohradská 1, 110 00, tel. 607 108 649, jiri_frank@nm.cz

Motivační dopis (max. A4) a profesní životopis zasílejte na jiri_frank@nm.cz do 7. 1. 2018.
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.
Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Zobrazit výpis článků