EnglishFacebookTwitterInstagram

Volná místa

Volná místa (30.5.2018-30.6.2018)

Investiční referent – stavební technik

Národní muzeum

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici do Odboru náměstka pro investiční rozvoj

Místo výkonu práce:
Národní muzeum, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1

Datum nástupu:
Dle dohody

Náplň práce:
- příprava investičních akcí
- zajišťuje nebo spolupracuje na přípravě předprojektové a projektové dokumentace investičních akcí
- zajišťuje nebo spolupracuje při realizaci investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace a při koordinaci dodavatelů a jiných účastníků stavby
- prověřuje úplnost investiční dokumentace
- připravuje a podílí se na přípravě a vyhodnocení výběrových řízení
- komunikuje s dodavatelskými firmami, architekty, projektanty, s bezpečnostními pracovníky, apod.
- koordinace při programování, zprovozňování a následného předání systémů TZB uživateli v rámci struktury Národního muzea

Požadujeme:
- SŠ/VŠ stavebního zaměření
- znalost technologií budov (MaR, ACS, EPS, EZS, CCTV, PZTS apod.)
- orientace v technologiích elektro a čtení stavební dokumentace, zkušenosti s rozpočtováním (VV)
- zkušenosti s MS Office
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu a samostatnost při plnění pracovních úkolů
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí významné kulturní instituce, pracoviště v centru Prahy
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce
- různorodou zajímavou práci, možnost získání mnoha znalostí a zkušeností
- příspěvek na stravování

Odměňování:
Odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 30.6.2018 na email: personalni@nm.cz

Kontaktní osoba:  Ing. Kateřina Hábova, 224 497 423, katerina_habova@nm.cz

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Zobrazit výpis článků