EnglishFacebookTwitterInstagram

Volná místa

Volná místa (15.12.2017-5.1.2018)

Projektový manažer

Národní muzeum – Oddělení vědeckého tajemníka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Místo výkonu práce: Vinohradská 1, Praha 1, 110 00,

Nástup: únor 2018 (osobní pohovory budou probíhat v průběhu ledna 2018)

Úvazek: 0,5

Požadavky pro výkon práce:
· SŠ (s praxí) nebo VŠ (vhodné i pro absolventy)
· zkušenost s tuzemskými i mezinárodními dotačními programy (OP, COST, H2020, GAČR, NAKI…)
· zkušenost s administrací, přípravou a případně koordinací projektů
· velmi dobrá znalost AJ
· velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
· důsledné, svědomité a pečlivé plnění zadaných úkolů
· spolehlivost a loajalita
· samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
· pozitivní vztah ke kulturnímu dědictví, přírodním vědám či vědě a výzkumu výhodou
· trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:
· administrativní podpora projektového řízení projektů NM, kontrola termínů, přehled o projektové činnosti NM
· monitoring dotačních výzev a vyhledávání vhodných programů, podpora přípravy projektových žádostí, účast na seminářích a informačních dnech dotačním programům,
· monitoring a kontrola reportů a udržitelnosti projektů
· spolupráce s jednotlivými složkami Národního muzea ze strany oddělení vědeckého tajemníka
· práce v týmu

Nabízíme:
· pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce
· zázemí stabilní a významné kulturní instituce
· možnost získat zkušenosti v oblasti dotačních programů, výzkumu a vývoje, projektového řízení
· příležitost k osobnímu rozvoji v národním i mezinárodním prostředí pod vůdčí muzejní institucí v ČR
· služební cesty
· kancelář na prominentním místě v centru Prahy
· pět týdnů dovolené, 2x sick day, stravenky

Kontakt: RNDr. Jiří Frank, Ph.D., vědecký tajemník, Vinohradská 1, 110 00, Praha 1, tel. 607 108 649; jiri_frank@nm.cz

Motivační dopis (max. A4) a profesní životopis zasílejte na jiri_frank@nm.cz  do 5. 1. 2018.
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.
Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Zobrazit výpis článků