EnglishFacebookTwitterInstagram

Volná místa

Volná místa (9.5.2018-29.5.2018)

Specialista/specialistka PR

Národní muzeum vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka/pracovnice v Oddělení vnějších vztahů

Místo výkonu práce: Národní muzeum, Vinohradská 1, Praha 1

Nástup: ihned nebo dle dohody

Náplň práce:
• komunikace s médii, veřejností a ostatními kulturními institucemi
• koordinace externích PR aktivit
• příprava komunikační strategie, tvorba mediálních plánů a kampaní
• práce s textem, vytváření tiskových zpráv a prezentačních materiálů (aktivně vyhledávat náměty)
• organizační příprava eventů (tiskové konference, vernisáže, aj.)
• monitoring médií, administrativa

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání
• výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
• aktivní znalost anglického jazyka, druhý jazyk výhodou
• znalost práce s PC
• 2 roky praxe na srovnatelné pozici
• velmi dobré organizační, komunikační a stylistické schopnosti
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• zodpovědnou a samostatnou práci ve významné  kulturní instituci
• pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po první roce
• 25 dní dovolené, sick days
• stravenky

Odměňování:
V platové třídě 12 podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (podle praxe).

Přihláška musí obsahovat:
• kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
• strukturovaný životopis
• motivační dopis

Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 29. 5.  2018 na e-mail:  kristina_kvapilova@nm.cz

Přihlášky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Pracovní pozice bude obsazena výběrem z uchazečů.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z kandidátů.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Zobrazit výpis článků