Na konferenci promluví a budou spolu diskutovat bývalý polský prezident a laureát Nobelovy ceny míru Lech Wałęsa, bývalý český premiér a prezident Václav Klaus, bývalá diplomatka a kandidátka na slovenskou prezidentku Magda Vášáryová, spoluzakladatel strany Fidesz Tamás Deutsch, historik a šéfredaktor deníku Gazeta Wyborcza Adam Michnik.

O tom, jestli liberální demokracie ve střední Evropě a v západním světě umírá, budou debatovat americký politolog, autor knihy Lid versus demokracie Yascha Mounk, politolog Jacques Rupnik, profesor práva na britské Cardiff Law School Jiří Přibáň, ekonom Tomáš Sedláček, profesorka politologie Alina Munghiu-Pippidi, bývalý premiér a senátor Petr Pithart a další osobnosti.


Vstup na konferenci je možný po předchozí bezplatné registraci. Po vyplnění krátkého formuláře vám přijde vstupenka na uvedenou e-mailovou adresu. Vstupenku si, prosím, vezměte s sebou na konferenci, abychom ji mohli u vstupu zkontrolovat.

Registrace ZDE do pátku 8. listopadu, nebo do naplnění kapacity sálu.
Vstup zdarma

Partnerem akce je Národní muzeum.

Konferenci můžete také poslouchat ve vysílání Českého rozhlasu Plus, nebo sledovat živě na sociálních sítích a webu stanice.