Jak se neztratit ve světě eka? Kde je v něm moje místo?
Objevte tajemná zákoutí Historické budovy Národního muzea v jedinečném zážitku putování labyrintem možností a slepých uliček. Móda, jídlo, voda, odpady, krajina… Ponoříme se do záplavy zpráv, dojmů, zvyků a předsudků. Přežití visí na vlásku. Najdeme v labyrintu odpověď? Existuje cesta ven? A jakou roli v tom hraje selka, holub, hrdina a uklízečka?

Tvůrci:

  • Helena Urban byla do projektu přizvána do hybridní role režisérky/dramaturgyně. Je performerkou a spoluautorkou komediálního uskupení Koťátko zkázy, televizní scénáristkou a spoluzakladatelkou studia tep39.
  • Aicha Roubíčková, Lucie Vacovská a Filip Novák jsou studenti herectví na katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU. Porůznu zpívají, píšou a hrají (si).
  • Josefína Holcová spolupracuje na projektu jako scénografka. Studuje na katedře alternativního a loutkového divadla na DAMU, angažuje se ve sboru Veselé chvíle a v dalších studentských projektech.

Důležité organizační informace:

Kde: Historická budova Národního muzea
Kdy: 14. 1. a 15. 1. 2023 v 18:30 h
Vstupné: 250 Kč (max. kapacita 30 osob)
Délka trvání: 60 min (po skončení divadla možnost samostatné prohlídky výstavy ZeMě do 20:00 h)
Info: Příchod je možný od 18:10 h hlavním vstupem do Historické budovy Národního muzea, prosíme odložte si nejprve v šatně – zde bude náš sraz
Upozornění: Jde o pochůzkové divadlo, návštěvníky s omezením pohybu prosíme o informaci předem, abychom pro Vás zajistili dostatečný komfort.
V případě dotazů kontaktujte: barbora.hodulakova@nm.cz, M: +420 775 891 993

Těšíme se na Vás!

Vstupenky lze zakoupit pouze online nejpozději 45 minut před začátkem představení.