Nabídka vstupného:

Národní památník na Vítkově

U Památníku 1900, Praha 3

Další vstupenky v tomto objektu:
Expozice a výstavy , Vyhlídka
Koupit vstupenku
(120/80 Kč)


Vážení návštěvníci,
od úterý 4. května je možné opět navštívit Muzejní komplex Národního muzea, včetně výstavy Sluneční králové. V týdnu od 10. května pak České muzeum hudby, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultura a Národní památník na Vítkově dle jejich otevírací doby.

VSTUPENKY NA VÝSTAVU SLUNEČNÍ KRÁLOVÉ JSOU VYPRODÁNY NA VŠECHNY TERMÍNY DO KONCE TRVÁNÍ VÝSTAVY (6. ČERVNA)!

On-line vstupenky na výstavu Sluneční králové zakoupené před uzavřením muzea je potřeba vrátit prostřednictvím obchodního oddělení, vzhledem k současným časovým vstupenkám a omezené kapacitě výstavy nejsou již nadále platné. Peníze za vstupenky vám budou vráceny na účet.

Platnost dárkových vstupenek nevyčerpaných v roce 2020 je prodloužena do 31. prosince 2021.

Dárkové vstupenky do Muzejního komplexu Národního muzea (Nová a Historická budova včetně kupole) na rok 2021 je možné zakopit v e-shopu Národního muzea. V nabídce je dárková vstupenka pro jednu osobu v ceně 200 Kč. Platnost vstupenek je do 31. 12. 2021. Vstupenka neplatí pro krátkodobé výstavy v přízemí Historické budovy.


Vstupenky lze osobně zakoupit na všech pokladnách Národního muzea. Podrobné informace o výši vstupného na výstavy, expozice a akce naleznete u jednotlivých objektů v sekci „Navštivte nás“.

Vstup zdarma mají děti do 15 let, dětské domovy, SOS dětské vesničky, držitelé průkazek: ZTP, ZTP/P a jejich doprovod, držitelé karet: ICOM, Slovenské národné múzeum, Společnost NM, Benefit karta GSA – MDČR, Prague Card, zaměstnanec PO MKČR (+ 3 os.).

Sleva 10% platí pro organizované skupiny nad 30 osob (mimo školní výpravy) s hromadnou platbou, držitele karet Sphere a carte.

Vstupenky zakoupené online (s platností 30 dní od data nákupu) si prosím přineste vytištěné nebo uložené ve svém mobilním telefonu.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Vstupenky na akce je možné rezervovat on-line na našich webových stránkách a poté osobně vyzvednout v pokladně Národního muzea. Vstupenky je nutné zakoupit nejpozději 30 minut před začátkem akce, jinak jsou automaticky uvolňovány do prodeje.

Vstupenka je nepřenosná. Jakýkoliv cizí zásah činí vstupenku neplatnou a jejímu držiteli nebude umožněn vstup do objektu. Tuto vstupenku není možné vrátit, vyměnit a vstupné se nevrací.

Školy si mohou online objednat lektorovaný program v sekci Pro školy. V případě platby na fakturu nás prosím kontaktujte.

Mohlo by vás zajímat

KONTAKT

Eichlerová Lucie

Obchodní oddělení
E-mail: lucie.eichlerova@nm.cz
Telefon: 224 497 159
Telefon: 771 135 375