Další nabídka vstupného:

Zakoupené vstupenky na výstavy, komentované prohlídky, doprovodné akce, přednášky, atd. konané v březnu je možné vrátit, a to prostřednictvím žádosti, jejíž součástí musí být fotografie vstupenky (elektronická vstupenka) nebo alespoň číslo zakoupené vstupenky a číslo vašeho bankovního účtu.
Požadované údaje zašlete na e-mailovou adresu nm@nm.cz.

Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vstupenky lze osobně zakoupit na všech pokladnách Národního muzea. Podrobné informace o výši vstupného na výstavy, expozice a akce naleznete u jednotlivých objektů v sekci „Navštivte nás“.

Vstupenka Do 9 muzeí v 5 dnech je platná do 9 pražských objektů Národního muzea, více informací o ceně vstupenky a objektech, které je možné navšívit naleznete zde. Každý z objektů je možné navštívit s platnou vstupenkou pouze jednou.

Vstup zdarma mají děti do 15 let, dětské domovy, SOS dětské vesničky, držitelé průkazek: ZTP, ZTP/P a jejich doprovod, držitelé karet: ICOM, Slovenské národné múzeum, Společnost NM, Benefit karta GSA – MDČR, Prague Card, zaměstnanec PO MKČR (+ 3 os.).

Sleva 10% platí pro organizované skupiny nad 30 osob (mimo školní výpravy) s hromadnou platbou, držitele karet Sphere a carte.

Vstupenky zakoupené online (s platností 30 dní od data nákupu) si prosím přineste vytištěné nebo uložené ve svém mobilním telefonu.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Vstupenky na akce je možné rezervovat online na našich webových stránkách a poté osobně vyzvednout v pokladně Národního muzea. Vstupenky je nutné zakoupit nejpozději 30 minut před začátkem akce, jinak jsou automaticky uvolňovány do prodeje.

Vstupenka je nepřenosná. Jakýkoliv cizí zásah činí vstupenku neplatnou a jejímu držiteli nebude umožněn vstup do objektu. Tuto vstupenku není možné vrátit, vyměnit a vstupné se nevrací.

Školy si mohou online objednat lektorovaný program v sekci Pro školy. V případě platby na fakturu nás prosím kontaktujte.

Dárkovou vstupenku na rok 2020 do Historické a Nové budovy Národního muzea lze zakoupit na pokladnách obou budov.