V průběhu komentované prohlídky si žáci prohlédnou zrekonstruovanou Historickou budovu Národního muzea, dozvědí se zajímavosti o architektuře budovy i jejích proměnách v čase a navštíví různá zákoutí jejího interiéru včetně podzemní chodby, která ji spojuje s Novou budovou. Prohlídka bude přizpůsobena věku žáků.

Upozornění: tato prohlídka nezahrnuje komentovanou prohlídku jednotlivých výstav, expozic a kupole. Tyto prostory je však v rámci vstupenky možno navštívit samostatně (s výjimkou speciálních výstav, na něž se vztahuje zvláštní vstupné).

Průběh návštěvy: prosíme školní skupiny, aby do Historické budovy Národního muzea přicházely ideálně s 15minutovým předstihem, který využijí k odbavení na pokladně, odložení osobních věcí v šatně, návštěvě toalety a přesunu na místo setkání s lektorem; žáci by měli být vybaveni pětikorunami sloužícími k obsluze šatních skříněk; sraz s lektory probíhá vždy v prostoru šaten

Objednávky: online rezervace níže na stránce

POKUD VÁM PO OBJEDNÁNÍ NEPŘIJDE POTVRZUJÍCÍ E-MAIL, PROSÍME KONTAKTUJTE NÁS.

REZERVACE PROGRAMU JE ZÁVAZNÁ. V PŘÍPADĚ, ŽE SE Z JAKÉHOKOLI DŮVODU NEMŮŽETE DOSTAVIT, JE NUTNO REZERVACI ZRUŠIT NA E-MAILU VZDELAVANI@NM.CZ.

Platba: možná v hotovosti i kartou u pokladny či na fakturu

Kontakt: vzdelavani@nm.cz, tel.: +420 224 497 443


Cílová skupina
1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Střední škola

Délka
60 minut

Počet žáků
max. 30 + 3 osoby pedagogického doprovodu

Cena
ZŠ 900 Kč/třída, SŠ 900 Kč/třída + 40 Kč/žák, max. 3 osoby pedagogického doprovodu zdarma
-