Program:

 

Mezinárodní koncertní cyklus CHARITAS
po 23. 3. 2020, 18:00

Účinkuje studentský dechový a jazzový orchestr  Homewood-Flossmoor High School Symphonic Band and Jazz Band (USA) v čele s dirigentkou  Sarah Whitlock. Na programu zazní filmové, taneční a muzikálové melodie.
Vstup zdarma do vyčerpání kapacity sálu, přednostně pro členy Klubu posluchačů hudby při JCH ART AGENCY PRAGUE, s.r.o.


Koncert žáků a učitelů ZUŠ ke dni učitelů
čt 26. 3. 2020, 18:00
Vstup volný do vyčerpání kapacity sálu.


Mezinárodní koncertní cyklus CHARITAS
pá 27. 3. 2020, 19:30

Účinkuje dětský pěvecký sbor University of Arkansas Children's Choir  v čele s dirigentkou  Rachel Cornett, a to jak za klavírního doprovodu, tak i a capella. Na programu zazní skladby F. Schuberta, W. A. Mozarta, J. S. Bacha, L. van Beethovena a dalších.
Vstup zdarma do vyčerpání kapacity sálu, přednostně pro členy Klubu posluchačů hudby při JCH ART AGENCY PRAGUE, s.r.o.


Koncert k poctě Vlasty Bachtíkové
út 7. 4. 2020, 18:30

Koncert pedagogů a žáků ZUŠ Klapkova bude věnován bývalé kolegyni a paní učitelce Vlastě Bachtíkové, která by se 20. března tohoto roku dožila osmdesáti let. Vlasta Bachtíková byla dlouholetou členkou souboru Collegium flauto dolce, vynikající pedagožkou a hudební skladatelkou. Pedagogické činnosti na ZUŠ Klapkova se věnovala více než 30 let svého života. Nechť je tento koncert výrazem vděčnosti, díků a úcty.
Vstupné dobrovolné do vyčerpání kapacity sálu.


Koncert Komorního sboru Pedagogické fakulty UK v Praze
st 15. 4. 2020, 19:30

Komorní sbor Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy uvede se svými hosty výběr z operních árií a sborů. Pod vedením sbormistryně paní magistry Jany Veverkové uslyšíte díla z pera P. I. Čajkovského, A. Dvořáka a dalších.
Vstupné dobrovolné do vyčerpání kapacity sálu.


Jan Dismas Zelenka: Alcune Arie, sbírka italských árií
st 29. 4. 2020, 19:30

Jedno z mála unikátních děl, ve kterých lze poznat J. D. Zelenku jako prvotřídního autora bravurně ovládajícího styl operních árií. Účinkuje: Musica Florea, sólisté, umělecký vedoucí Marek Štryncl.
Vstupné: 300 Kč plné vstupné, 150 Kč snížené vstupné (senior, student). Vstupenky k dostání na www.goout.net nebo na místě do vyčerpání kapacity sálu.

Program je průběžně doplňován.