Přijďte si k nám na chvíli odložit svou vlastní realitu. Přijďte okusit okamžiky, které by vás možná nikdy nepotkali. Přijďte potkat lidi, se kterými byste se možná nikdy nestřetli. Třeba právě v kůži někoho jiného lépe pochopíme sami sebe.

Harmonogram workshopu:

  • 14.00–16.00 – Arteterapie: Můj život v barvách
  • 30 min pauza
  • 16.30–18.30 – Dramaterapie: Živé obrazy

Na arteterapii si namalujeme v barvách časovou osu svého dosavadního života s přesahem přání do budoucnosti. Následovat bude dobrovolné sdílení obrazů i příběhů. Smyslem je pochopení toho, že i když v životě přijdou těžké okamžiky, zase odejdou a obvykle pozitivní období v našich životech zdaleka přesahují ta negativní.
Technika působí terapeuticky na podvědomé úrovni a zároveň prožijete příjemný čas při malbě ve společnosti podobně naladěných lidí.

Navazovat bude lekce dramaterapie. Stanou se z nás cestovatelé prostorem, časem, fikcí i realitou. Bezpečně se těchto příběhů dotkneme a pocítíme závan jejich žití na vlastní kůži. Tedy přesněji na kůži postav, které nás budou příběhem provázet. Protože neexistuje jen jeden pohled. Jen jedna verze příběhu. Jedna pravda. A proto se staneme tvůrci fikce a objeviteli reality.


Lektorují: Zuzana Zachová a Marie Hejzlarová
Vstupné: 200 Kč
Rezervace míst nutná přes rezervační formulář níže na stránce.
Kontakt pro případné dotazy:
 tereza.zbankova@nm.cz

Přihláška Arteterapie a dramaterapie

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Počet osob