Program večera:

  • ROSTISLAV NOVÁK: La Putyka světem

principál Cirku La Putyka

Malá ukázka velkého mistrovství nadchne.

La Putyka ohromuje nápady, kreativitou, akrobatickým uměním a elánem. Motorem pestrého dění je šikovný principál. Principál Rosťa Novák představí La Putyka světem. Malá ukázka velkého mistrovství nadchne.

  • KUBA RYBA: Indonésie

Hudebník skupiny Rybičky 48

Zpěvák Kuba Ryba bude povídat o Indonésii.

Zpěvák, baskytarista, skladatel a textař i hodně cestuje. Kapela Rybičky 48 slaví 20 let. Vyprodali O2 Arenu! Projel Thajsko, Keňu, Kapverdy, Kanárské ostrovy, Srí Lanku… Rok a půl pobýval v Indonésii, od roku 2011 ji navštívil 8 ×. Má 4 psy z ulice (ze Srí Lanky, Thajska a dva z Čech).

  • IGOR BREZOVAR: Západní Afrika

motorkář

Motorkář Igor Brezovar vypráví osobitě o Západní Africe.

Motorkářská legenda. Šílenec. Nezkrotný rebel a ještě mnohem víc. Ďábel, který na motorce objel svět. Milovník. Cestovatel. Hrdina televizního seriálu Po jedné stopě. Muž bez předsudků se srdcem na pravém místě. To vše je Igor.

  • JAN POTMĚŠIL: Křest audioknihy Tamtamy Času

herec

Hlas legendy HANZELKA–ZIKMUND

Vnímavý umělec je skvělý nejen na jevišti. Hlas legendy Hanzelka–Zikmund. Velký dříč a bojovník s osudem našel po autonehodě za Sametové revoluce hnací motor, který ho dodnes pohání. Má nejen silný příběh, ale i hlas…

  • JITKA ČVANČAROVÁ: Křest audioknihy Tamtamy Času

herečka, zpěvačka, moderátorka a filantropka

Dlouho připravované audio je hotové. Alter ego namluvila Jitka.

CD i s bookletem konečně slavnostně představíme v Národním muzeu. Mezi přírodními národy slouží tamtamy k jednoduché komunikaci. Bažinami, tropickým pralesem i nad horami duní vytlučené poselství. Jasná zpráva pro všechny! Blíží se nebezpečí! Bude hostina! Miluji tě… Naše ulice se hemží postavami stresujícího lidského mraveniště. Všichni někam spěcháme. Vrážíme do sebe s mobilními telefony u ucha. „Ahoj! Promiň, teď nemůžu! Já ti zavolám! Příště…“ Nemáme čas se navzájem vnímat. Pro sluchátko neslyšíme oslovení okolím. NESLYŠÍME SE…

Skvělou ženskou poznejte i vy! V audioknize Tamtamy času čte zásadní autorské úvahy. V muzeu poodhalíme nejen současnou realitu audia…

Místo konání večera: Nová budova Národního muzea

Na příjemný večer srdečně zve Ruda Švaříček.


Cestovatelské středy v Národním muzeu pořádá CK Livingstone.

VSTUPNÉ A REZERVACE:

  • 200 Kč

Vstupenky lze koupit online předprodejním terminálem SMS ticket. Prodej online končí v den přednášky v 16.00 hodin. Pokud budou vstupenky na SMS ticket vyprodány, lze je ještě zakoupit na pokladně Nové budovy Národního muzea.

Vstupenky se prodávají na pokladně Nové budovy Národního muzea v den akce od 10:00 do 19:00 hodin. Rezervovat telefonicky či osobně lze jen na pokladně Nové budovy Národního muzea: tel. --- , od 10.00 do 18.00 hod. Rezervované vstupenky je nutno vyzvednout hodinu před pořadem do 18.00 hod.

Online prodej vstupenek na stránkách programu jednotlivých večerů, nebo na portálu SMS ticket.