Program večera:

  • ROSTISLAV NOVÁK: La Putyka světem

principál Cirku La Putyka

Malá ukázka velkého mistrovství nadchne.

La Putyka ohromuje nápady, kreativitou, akrobatickým uměním a elánem. Motorem pestrého dění je šikovný principál. Principál Rosťa Novák představí La Putyka světem. Malá ukázka velkého mistrovství nadchne.

  • KUBA RYBA: Indonésie

hudebník skupiny Rybičky 48

Zpěvák Kuba Ryba bude povídat o Indonésii.

Zpěvák, baskytarista, skladatel a textař i hodně cestuje. Kapela Rybičky 48 slaví 20 let. Vyprodali O2 Arenu! Projel Thajsko, Keňu, Kapverdy, Kanárské ostrovy, Srí Lanku… Rok a půl pobýval v Indonésii, od roku 2011 ji navštívil 8 ×. Má 4 psy z ulice (ze Srí Lanky, Thajska a dva z Čech).

  • IGOR BREZOVAR: Západní Afrika

motorkář

Motorkář Igor Brezovar vypráví osobitě o Západní Africe.

Motorkářská legenda. Šílenec. Nezkrotný rebel a ještě mnohem víc. Ďábel, který na motorce objel svět. Milovník. Cestovatel. Hrdina televizního seriálu Po jedné stopě. Muž bez předsudků se srdcem na pravém místě. To vše je Igor.

  • MICHAL ŠENBAUER: Bretaň

​hudebník

Skupina české srdce umí melodický kytarový rock inspirace Keltů. Hráli ve Francii pro 100 000 lidí.

  • JAN POTMĚŠIL: Křest audioknihy Tamtamy Času

herec

Hlas legendy HANZELKA–ZIKMUND

Vnímavý umělec je skvělý nejen na jevišti. Hlas legendy Hanzelka–Zikmund. Velký dříč a bojovník s osudem našel po autonehodě za Sametové revoluce hnací motor, který ho dodnes pohání. Má nejen silný příběh, ale i hlas…

  • JITKA ČVANČAROVÁ: Křest audioknihy Tamtamy Času

herečka, zpěvačka, moderátorka a filantropka

Dlouho připravované audio je hotové. Alter ego namluvila Jitka.

CD i s bookletem konečně slavnostně představíme v Národním muzeu. Mezi přírodními národy slouží tamtamy k jednoduché komunikaci. Bažinami, tropickým pralesem i nad horami duní vytlučené poselství. Jasná zpráva pro všechny! Blíží se nebezpečí! Bude hostina! Miluji tě… Naše ulice se hemží postavami stresujícího lidského mraveniště. Všichni někam spěcháme. Vrážíme do sebe s mobilními telefony u ucha. „Ahoj! Promiň, teď nemůžu! Já ti zavolám! Příště…“ Nemáme čas se navzájem vnímat. Pro sluchátko neslyšíme oslovení okolím. NESLYŠÍME SE…

Skvělou ženskou poznejte i vy! V audioknize Tamtamy času čte zásadní autorské úvahy. V muzeu poodhalíme nejen současnou realitu audia…

 

Místo konání večera: Nová budova Národního muzea

Na příjemný večer srdečně zve Ruda Švaříček.


Cestovatelské středy v Národním muzeu pořádá CK Livingstone.
 

VSTUPNÉ A REZERVACE:

  • 200 Kč

Vstupenky lze koupit online předprodejním terminálem SMS ticket. Prodej online končí v den přednášky v 16.00 hodin. Pokud budou vstupenky na SMS ticket vyprodány, lze je ještě zakoupit na pokladně Nové budovy Národního muzea.

Vstupenky se prodávají na pokladně Nové budovy Národního muzea v den akce od 10:00 do 19:00 hodin. Rezervovat telefonicky či osobně lze jen na pokladně Nové budovy Národního muzea: tel. 224 497 430, od 10.00 do 18.00 hod. Rezervované vstupenky je nutno vyzvednout hodinu před pořadem do 18.00 hod.

Online prodej vstupenek na stránkách programu jednotlivých večerů, nebo na portálu SMS ticket.