Program:

Koncert pěveckých sborů z Německa – Projektchor Barnim & Jena Jubilee Singers

sobota | 1. října 2022 | 16:30

Přijďte si poslechnout známé světové melodie a gospely. Na řadu přijdou ale i skladby na lidovou notu nebo klasická hudba. Aneb příjemné sobotní odpoledne s pestrým hudebním programem!
Početný smíšený sbor Projektchor Barnim byl založen před 6 lety zkušeným sbormistrem a čítá přes 45 vystupujících. Tradice sborového zpěvu v regionu Barnim u Berlína však sahá až do roku 1847. Smíšený sbor Jena Jubilee Singers oslaví příští rok již 35 let své existence a zaměřuje se především na gospely. Oba sbory vystupují při svých cestách po celém světě a nyní máme tu čest je přivítat v Praze.

Vstupné zdarma do vyčerpání kapacity sálu


Hear me! Desátý ročník putovního festivalu volné improvizace a jiné hudby 

sobota | 8. října 2022 | 18:00

Desátý ročník putovního festivalu volné improvizace a jiné hudby Hear Me!, pořádaný Starou sítí pro novou hudbu, se letos uskuteční ve spolupráci Asociace Mlok, Českého muzea hudby a HIS voice. Jubilejní ročník se bude konat v sobotu 8. 10. 2022 v prostorách Českého muzea hudby na Malé Straně v Praze. Program festivalu je poměrně pestrý, od tichých klarinetových meditací až po nový žánr „dark forest industrial“, jak popisuje svou hudbu Srnka, další kromobyčejná kapela skladatele Miroslava Tótha. K vidění i slyšení budou zajímavé elektronické nástroje, od historického Číslizvuku, přes několik „kotoučáků“ Revox až po no input mixing board.

Vstupné 80 Kč


Sborový koncert DEVONSHIRE HOUSE SCHOOL

neděle | 16. října 2022 | 19:30

Sborový koncert – účinkuje dětský pěvecký sbor DEVONSHIRE HOUSE SCHOOL (Londýn, Velká Británie). Devonshire House je základní školou v Londýně, jejíž mladí nadějní zpěváci zavítají do Prahy v polovině října a představí se repertoárem pečlivě sestaveným z děl převážně autorů 20. století.
Na programu zazní díla světové sborové tvorby za doprovodu klavíru.

Vstup zdrama – přednostně pro členy Klubu posluchačů hudby při JCH ART AGENCY PRAGUE s.r.o.


Program je průběžně doplňován.