Kdo zachrání princezny a prince? Přijďte se svými dětmi do Kinského zahrady a vstupte do kouzelného světa pohádek.

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak dorazte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do Zahrady Kinského pod Petřínem. Čekat na vás budou Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Již dvanáctý pohádkový les připravila ve spolupráci s MČ Praha 5 společnost Velká dobrodružství. Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10:00 do 17:00 hod. (poslední návštěvníky pouštíme na trasu v 16:00 hod.). Trasa pohádkového lesa začíná před Národopisným muzeem Národního muzea. Na startu děti obdrží průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé postavy dostanou nějaký zapeklitý úkol, po jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíků královský poklad.

Na akci se zaregistrujte týden před jejím konáním na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les.
Registrace na vámi vybraný čas je povinná kvůli situaci kolem koronaviru – rozestupy na trase i počty účastníků budeme hlídat.
Na stanovištích jsou dezinfekce a herci si v případě zájmu nasadí roušky, připravené jsou i alternativní nekontaktní úkoly.

Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita. Více informací, aktální změny a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství nebo na FB Velká dobrodružství.


Vstupné: zdarma