Jaké by to bylo, probudit se jako první dáma/první pán? Co by se o mně psalo a co by na to všechno asi říkalo mé „pravé“ já? Aneb o roli, kterou si dotyčné nevybraly, ale s níž se pojí očekávání veřejnosti a hodnocení médii. Během zážitkového interaktivního programu k výstavě První dámy – móda a styl si návštěvníci utvoří vlastní představu o roli první dámy a seznámí se i s nestereotypními momenty vystoupení z ní. Během programu budeme symbolicky pracovat s motivem psaníčka, které v sobě může skrývat mnohá překvapení a jedinečný svět.

Průběh návštěvy: prosíme školní skupiny, aby do Nové budovy Národního muzea přicházely ideálně s 15minutovým předstihem, který využijí k odbavení na pokladně, odložení osobních věcí v šatně, návštěvě toalety a přesunu na místo setkání s lektorem; žáci by měli být vybaveni pětikorunami sloužícími k obsluze šatních skříněk; sraz s lektory probíhá vždy v prostoru šaten

Termíny: pondělí, úterý, středa dle domluvy na e-mailu vzdelavani@nm.cz

POKUD PO OBJEDNÁNÍ NEPŘIJDE POTVRZUJÍCÍ EMAIL, PROSÍME KONTAKTUJTE NÁS.

REZERVACE PROGRAMU JE ZÁVAZNÁ. V PŘÍPADĚ, ŽE SE Z JAKÉHOKOLI DŮVODU NEMŮŽETE DOSTAVIT, JE NUTNO REZERVACI ZRUŠIT NA E-MAILU VZDELAVANI@NM.CZ.

Platba: možná v hotovosti i kartou u pokladny či na fakturu

Kontakt: vzdelavani@nm.cz, tel.: +420 224 497 443

Vzdělávací oblast: Člověk a společnost


Cílová skupina
Střední škola

Délka
60 minut

Počet žáků
max. 30

Cena
40 Kč/žák + 900 Kč/třída, 3 osoby pedagogického doprovodu zdarma