Národopisné muzeum Národního muzea cyklus tradičních řemeslných dílen pro děti. Lektoři malé účastníky seznámí se základními řemeslnými technikami. Výrobky si děti odnesou domů a mohou obdarovat své nejbližší.

Dětské dílny probíhají paralelně s oblíbenou Výukou tradičních řemesel pro dospělé návštěvníky (obě skupiny mají vlastní lektory).


Program:

Krmítko pro ptáčky
sobota 10. 11. 2018, 14.00–16.00 hod.

Jak pohostit ptáčky na zahradě? Děti si vyrobí svá vlastní krmítka, která pak mohou zavěsit na strom. V ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, veškerý materiál a vstupné do muzea. Kapacita kurzů je omezena, je potřeba se předem objednat. Vhodné pro děti od 9 let, případně dle domluvy. 

Cena dílen: 150 Kč
V ceně je zahrnuto kurzovné, veškerý materiál a vstupné do muzea.


Jak se na kurz přihlásit?

Na kurz  je nutné se předem objednat na e-mailové adrese: kristyna_hlavata@nm.cz nebo na telefonu 257 325 766 nebo 773 793 412.

Platba kurzu probíhá bankovním převodem na účet číslo 6331011/0710, variabilní symbol bude účastníkovi sdělen na základě elektronicky zaslané přihlášky. Po zarezervování účasti na kurzu je třeba uhradit kurzovné během jednoho týdne, jinak rezervace propadá. Při odhlášení týden před konáním kurzu se nevybírá žádný stornopoplatek, při odhlášení nejpozději den předem vracíme 50% ze zaplacené částky.